Atgal į Bendruomenės projektai

Meetup'as "Idea2show"

Birželio 4 d. įvyko pirmasis Kūrybinio inkubatoriaus „Kultūros fabriko“ organizuotas Meetup‘as „Idea2show“ subūręs daugiau nei penkiasdešimt įvairiausios srities Klaipėdos freelancer‘ių.

Pirmojo susitikimo lektoriai Simona Laiconaitė ir Mantas Žalkauskas, didelę patirtį akseleratoriuose ir inkubatoriuose sukaupę verslo mentoriai, susirinkusiems dalyviams buvo paruošę intensyvų, trijų valandų, užsiėmimą - „Freelancer’s guide to the galaxy arba trys valandos jogos tavo karjerai“. Užsiėmimo metu buvo sprendžiamos kūrybinės užduotys, kurios padėjo sukurti, įsivertinti ir ištransliuoti vertę, kuriamą klientui.

Tai nėra paskutinis freelancerių Meetup'as. Vasaros laikotarpiu freelancerių bendruomenės laukia keletas worcation tipo susitikimų su KUFA bendruomenės svečiais liepos 25 dieną mus aplankys Critical dizaino agentūra (Vilnius):

https://www.facebook.com/criticaldesignagency/

Jie pasidalins savo patirtimi apie dizaino ir rinkodaros darbe taikomus design Thinking metodus, jų taikymą praktikoje ir ateities perspektyvas.

Rugpjūčio susitikimas dar planuojamas, na o nuo rugsėjo pradžios laukia intensyvus darbas - grupuosimės į komandas pagal patirtį, motyvaciją ir dalyvių įgūdžius. Kelis mėnesius vyks intensyvus tęstinis komandų darbas vystant eksperimentinius projektus nuo idėjos iki realizavimo ir refleksijų, dalijantis savo būsenomis ir atradimais. Lapkričio mėnesį atrinkta komanda ruošis didžiausiam Europoje Helsinkio Juncion hakatonui. Rudens sesijos programos dalyviams iki metų pabaigos nemokamai suteiksime darbo erdvę Kultūros fabriko bendradarbystės erdvėje.

Sek naujienas:
Meetup: https://www.meetup.com/Idea2show/
Facebook: https://www.facebook.com/kulturosfabrikas/
Instagram: https://www.instagram.com/kulturosfabrikas/