Kūrybinis HUB'as

Nusibodo dirbti ofise ar namie? Kavinės aplinka nebedžiugina? Atvyk į kiečiausią vietą pajūryje - Fabriką HUB! Tai - pati moderniausia erdvė laisvai samdomiems darbuotojams, startuoliams ir kūrybinių industrijų įmonėms. Fabrikas HUB įsikūręs pačioje Klaipėdos širdyje, Bangų gatvėje. Čia rasi viską – erdves konferencijoms ir seminarams,  šviesolaidinį internetą, uždaras darbo studijas. Čia išsinuomuosi darbo stalą ir įsitrauksi į bendraminčių - veiklių ir iniciatyvių žmonių ratą, kuriame - IT specialistai, žurnalistai, dizaineriai, lingvistai, reklamos kūrėjai, konsultantai, startuoliai ir daugelis kitų kūrybinių industrijų profesionalų. Čia verda individualus darbas, mezgamos naujos pažintys, gimsta ir yra vystomi bendri projektai!

Fabrikas HUB - puiki vieta ramiam arba aktyviam poilsiui, erdvė susitikimams su potencialiais klientais arba įvairių renginių: seminarų, konferencijų, prezentacijų rengimui.

Fabriko rezidentai turi galimybę Fabriko HUB draugų viešbučiuose, svečių namuose, bendrabučiuose ar kempinge apsigyventi pigiau. 

Fabrike veikia kino teatras, vasarą žiūrime kiną lauke, vyksta įvaizdžio kūrimo, verslumo, kūrybiniai seminarai ir konferencijos. Klaipėdos ir kitų miestų šokio ir teatro kolektyvai atlieka geriausius savo pasirodymus. Fabrikas HUB įsikūręs patogiai - pačiame miesto centre!

Ieškai dar didesnio įkvėpimo? Griebk Fabriko dviratį ir po kelių akimirkų būsi paplūdimyje!

Fabrikas HUB ir Klaipėda yra pati geriausia vieta tavo darbui ir atostogoms. Užsisakyk stalą jau dabar!