Naujienos

Birželio 30 dieną, penktadienį,  į Klaipėdos Kultūros fabriko lauko terasą grįžta ne tik naujausi penktadienio kino filmai po atviru dangumi, bet ir visą vasarą vykstantys įvairūs koncertai, aktyvaus laisvalaikio renginiai, piknikai bei susitikimai su visuomenės veikėjais!

Festivalis „Jauno teatro dienos“ (JTD) skelbia specialias kūrybines dirbtuves teatro profesionalams, kurias ves žymus vengrų režisierius Árpád Schilling. 2017 m. rugsėjį Klaipėdoje vyksiančios dirbtuvės siekia tęsti JTD misiją: burti uostamiestyje aktyvius ir inovatyvius teatro kūrėjus ir plėsti teatro publikos akiratį. 

Vasara - atostogų ir kūrybinių paieškų metas, todėl „Kultūros fabrikas" kviečia rezidentus ir KUFA lankytojus pailsėti nuo darbų rutinos ir pasimėgauti saule.
Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. "Kultūros fabriko" darbo laikas:

I - V 8.30 - 21.00 val.
VI - 9.00 - 16.00 val.
VII – NEDIRBSIME

Gegužės 12–20 d. trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose siausiantis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“, kaip jau įprasta, sulauks ir jaunų, kylančių kūrėjų bei jų atvežamų pasirodymų. Bendradarbiaujant su Europos šokio tinklu „Aerowaves“ šiemet į festivalį atvyksta svečiai iš Prancūzijos, Šveicarijos, Portugalijos, Danijos ir Čekijos.

Gegužės 25–28 dienomis Klaipėdoje rengiamas festivalis „Materia Magica“  vaikams ir jų tėveliams pristatys neregėtą, stebinantį,  įsitikinimus keičiantį ir pažinimo ribas plečiantį lėlių teatrą. Festivalio „Materia Magica“ programoje  – šeši spektakliai, skirti įvairaus amžiaus vaikams ir visai šeimai.

Dizaino savaitę Klaipėdos Kultūros fabrikas pasitinka parodų gausa ir Gegužės 5 dieną nuo 16 val. kviečia į jų pristatymą. Dizainerė Julija Janus kartu su stiklo menininke iš Lenkijos Agnieszka Bar tęsia nepatogią diskusiją apie tolerancijos ribas madoje ir kasdieniame gyvenime. Šiuolaikinės tekstilės dizaino istorijas, puikiai susikalbančias su industrinėmis Kultūros fabriko erdvėmis, pristatys jaunosios Kauno menininkės, o savito plakato žanrą –grafikos dizaineris Pijus Burakas.

Gegužės 6 d. (šeštadienį), Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ kviečia mamų dieną švęsti su geriausiais kino filmais. Pakviesk mama į kiną ir bilietas jai nieko nekainuos!

Ernst&Young Baltic studijoje apie Klaipėdos ekonominės plėtros galimybes prognozuojama, kad neįvykus populiacijos augimo proveržiui, Klaipėda netrukus taps besitraukiančia ir provincialėjančia gyvenamąja vietove šalia uosto. 

Forumas "Kūryba ir industrija" - renginių ciklas apie kūrybinių industrijų, kultūros ir edukacijos sąveikas vėl grįžta į Klaipėdą! 

KUFA rezidentai, kompiuterinių žaidimų studija ieško kūrybingų ir entuziastingų 2D/Concept art dailininkų(-ių), bei programuotojų Unity aplinkoje, išmanančių C# kalbąPuslapis 123