Naujienos

Šią savaitę Klaipėdos „Kultūros fabrike“ - susitikimų bei įkvepiančių pokalbių perpildyti vakarai, KUFA vasaros terasoje. Rugpjūčio 17 d. (ketvirtadienį) - „Kubas“ pristato vasaros pokalbius kartu su rašytoju, publicistu bei keliautoju Andriumi Užkalniu. Vakaro metu, diskutuosime apie rašto bei žodžio karjeros pradžią, saviraišką, maistą ir kitus svečio pomėgius. Pokalbį pradedame nuo 19.00 val., socialinio klubo „Raketa“ lauko terasoje.

Klaipėdos „Kultūros fabriko“ lauko terasoje - dar vienas išskirtinis savaitgalis, skirtas kelionių bei nuotykių mėgėjams.

Rugpjūčio 11 d. (penktadienį) nuo 20.00 val. vakarą pradėsime pokalbiu su dokumentinių filmų apie keliones dviračiais vadovu - Algirdu Gurevičiumi. Režisierius ne tik papasakos apie alternatyvų kelionės būdą, bet ir pasidalins įsimintiniausiomis akimirkomis iš patirtų nuotykių keliaujant dviračiais. Pokalbį moderuoja - Klaipėdos jaunimo aktorius Donatas Stakėnas.

Vokiečių kino filmavimams rugsėjį Klaipėdoje ieškome:
-HIPIŲ
-PANKŲ

Reikalingi NATŪRALŪS ilgaplaukiai , su skiauterėmis, labai trumpais plaukais, išskutinėtais šonais ir pan. vyrai ir moterys iš Klaipėdos. Filmo laikotapis 80-ųjų pabaiga.
Norinčius nusifilmuoti kviečiame registruotis:

Praėjus jūros šventės siautuliui, Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ kartu su socialiniu klubu „Raketa“ bei Neringa FM, kviečia atsipalaiduoti ir savaitgalį praleisti muzikuojančioje KUFA vasaros terasoje!

Klaipėdos jaunimo teatras ieško vadybininko (-ės)! Jeigu turi ambicijų gyvenime, esi atsakingas ir savarankiškas, tai šis pasiūlymas kaip tik tau! Mes tau siūlome darbą, kuris leis ne tik pažinti teatrą iš vidaus, bet ir įgyti neįkainojamos patirties organizuojant bei administruojant dinamišką teatro gyvenimą!

Klaipėdos „Kultūros fabriko“ vasaros terasa, šią savaitę kviečia ne tik į pokalbių, susitikimų ir muzikos renginius, bet ir naują aktyvaus laisvalaikio zoną.

 

Liepos 13 d. 18:30 val. Klaipėdos „Kultūros fabriko“ erdvėse (Bangų g. 5A, Klaipėda) duris atvers nacionalinio konkurso „Geras dizainas 2017” nugalėtojų darbų paroda, pristatanti per 30 lietuvių dizainerių darbų, šiais metais pelniusių tarptautinės komisijos bei publikos simpatijas. 

Šiandieniniame technologijų ir nuolatinių reklamų sraute, dažnai galime pasijausti manipuliuojami bei apgauti reklamose panaudojamų vizualinių triukų, kurie tik ir kviečia įsigyti dar vieną nereikalingą prekę. Tačiau ar populiarumu ir dideliais pardavimais pasižymintys pasauliniai prekiniai ženklai, remiasi tik strategiškai panaudotais reklamos įrankiais? Kokią vietą visgi marketinge užima dizainas ar kūryba, ir ar be šių segmentų įmanoma kokybiška reklama? 

Po didelio susidomėjimo sulaukusio KUFA vasaros terasos atidarymo, Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ kartu su Neringa FM ir kavine „Raketa“, kviečia į liepos 7 d. (penktadienį) vykstančių renginių ciklą.  

Nuo Birželio 30 d. iki rugsėjo 15 d., kiekvieną penktadienį,  į Klaipėdos Kultūros fabriko lauko terasą grįžta ne tik naujausi penktadienio kino filmai po atviru dangumi, bet ir visą vasarą vykstantys įvairūs koncertai, aktyvaus laisvalaikio renginiai, piknikai bei susitikimai su visuomenės veikėjais!Puslapis 124