Naujienos

Gegužės 6 d. (šeštadienį), Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ kviečia mamų dieną švęsti su geriausiais kino filmais. Pakviesk mama į kiną ir bilietas jai nieko nekainuos!

Ernst&Young Baltic studijoje apie Klaipėdos ekonominės plėtros galimybes prognozuojama, kad neįvykus populiacijos augimo proveržiui, Klaipėda netrukus taps besitraukiančia ir provincialėjančia gyvenamąja vietove šalia uosto. 

Forumas "Kūryba ir industrija" - renginių ciklas apie kūrybinių industrijų, kultūros ir edukacijos sąveikas vėl grįžta į Klaipėdą! 

KUFA rezidentai, kompiuterinių žaidimų studija ieško kūrybingų ir entuziastingų 2D/Concept art dailininkų(-ių), bei programuotojų Unity aplinkoje, išmanančių C# kalbą

Paraiškos bus priimamos 2017 m. kovo 2 d. iki balandžio 3 d. (imtinai).

Stipendijos skiriamos meno kūrėjams įgyvendinantiems savo sumanymus šiose kultūros ir meno srityse: dailės, dizaino, etninės kultūros, fotografijos, kino, literatūros, muzikos, šokio, tarpdisciplininio meno, teatro kūrybinių industrijų ir kt.

Jeigu:
• Esi draugiškas ir paslaugus;
• Žinai, kas yra „raideris“, moki pajungti mikrofonus, multimediją ir t.t.
• Patinka būti kultūrinių renginių ir kūrybinio jaunimo apsuptyje;

Tarptautinės moters dienos proga gastrolėms į Lietuvą atvyksta populiari autorė, aktorė ir lektorė iš Holivudo Kimlė Smit (Kimleigh Smith). Kovo 7—9 dienomis Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje įvyks tarptautinė K.Smit monospektaklio T-O-T-A-L-L-Y! premjera.

Prieš metus Klaipėdos gatvėse susibūrusi teatro komuna sugrįžta. Grįžta tam, kad į savo būrį įtrauktų dar daugiau teatro bepročių, kad sceną perkeltų į ten, kur jos dar nebuvo ir kad pradėtų jau penktąjį festivalį Jauno Teatro Dienos

Šių metų vasario 2, 17, 27 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įvyks trys ES programos „Kūrybiška Europa“ koordinatorių Lietuvoje organizuojami nemokami seminarai „Kaip pritraukti rėmėjus kultūrai?“. Pasak seminaro organizatorių, bene pirmą kartą kultūros organizacijų atstovai bus išsamiai mokomi kaip susirasti rėmėjų savo projektams. Seminare žiniomis dalinsis rėmimo konferencijos „Smart Sponsorship“ organizatorius, festivalio „Kino pavasaris“ rėmimų vystymo vadovas Mindaugas Morkūnas. 

Jau ketvirtus metus Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija organizuoja tarptautinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė” nacionalinį atrankos etapą! Atrankos nugalėtojas atstovaus Lietuvą tarptautinio konkurso, dar vadinamo kūrybinių industrijų pasaulio čempionatu, finale Kopenhagoje.Puslapis 122