Kviečiame prisijungti prie Klaipėdos kūrybinių industrijų žemėlapio`17/01/11

VšĮ „Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra“ („Kultūros fabriko“ operatorius) planuoja atnaujinti 2011 m. vykdyto tarptautinio projekto metu sukurtą Klaipėdos miesto kūrybinių industrijų žemėlapį.

Atlikus pradinę, Lietuvos miestų KI žemėlapių lyginamąją analizę ir atsižvelgiant į gerąsias užsienio patirtis, paaiškėjo, kad 2011 m. sukurtas žemėlapis nebeatspindi esamos situacijos ir jį būtina atnaujinti. (Sena versija) Todėl 2017 m. pradžioje siekiama parengti naują Klaipėdos KI žemėlapį naujoje KEPA svetainėje: http://kepa.lt , bei socialiniuose tinkluose ir www.kulturosfabrikas.lt svetainėje.

KI žemėlapio atnaujinimo tikslas: viešinti Klaipėdos mieste esančių kūrybinių industrijų atstovus ir jų veiklą.

Surinkta informacija bus naudinga užmegzti bendradarbiavimo ryšius su esamais menų ir kūrybinio verslo atstovais, būsimais partneriais ir klientais, kurti KI atstovų bendruomenę.

Kviečiame prisijungti prie šio kūrybinų industrijų žemėlapio ir tapti jo dalimi. Pasiūlymas yra tarpusavio bendradarbiavimo principu: Tai NEMOKAMAS kvietimas ir ateityje jūsų dalyvavimas kūrybinių industrijų žemėlapyje nebus apmokestinamas.

Jeigu norite būti Kūrybinių industrijų žemėlapyje, prašome atsiųsti informaciją viešinimui:

1) Logotipą (ir keletą nuotraukų, kurios reprezentuotų jūsų veiklą)
2) Adresą, tel. nr., el.paštą
3) Nuorodą į internetinį puslapį arba socialinius tinklus
4) Juridinį statusą

Informaciją siųskite paštu: laura@kepa.lt, jei kiltų papildomų klausimų, skambinkite: 861555452