PO KARANTINO SPAUSK RESTART MYGTUKĄ 
VASARA'21

Įkvėpkite džiaugsmo dirbdami ir poilsiaudami moderniose Kultūros fabriko erdvėse Klaipėdoje. 

Kultūros fabrikas yra miesto centre, tad pasiekite gražiausias Klaipėdos vietas pėstute, o jūrą - dviračiu! Mėgaukitės miesto ir gamtos bičiulyste. 

Atstumas iki senosios perkėlos į Smiltynę ~ 1 km
Atstumas iki Švyturys Bhouse (gastronominė aludė) ~ 200 m
Atstumas iki Dangės upės kavinių ir poilsio zonos ~ 600 m
Atstumas iki senojo turgaus ~ 400 m

WORKATION KLAIPĖDA 2021➜KULTŪROS FABRIKAS

KULTŪROS FABRIKO WORKATION DARBO ERDVĖS: 

Surasime labiausiai tinkančią erdvę jums ar jūsų komandai. Kultūros fabrike yra tiek mažesnių erdvių, susitikimų kambarių, skirtų kūrybinėms dirbtuvėms iki 10 žmonių, tiek ir didesnių, skirtų 50 žmonių komandiniam darbui. 

Į pasiūlymo kainą įeina visa turima konferencinė įranga, konferencinės erdvės, tuo metu Kultūros fabrike vykstantys renginiai. 


MAITINIMAS 

Mėgaukitės puikiu maistu 1 aukšte įsikūrusios kavinės "Raketa" terasoje ir grožėkitės instagram nuotraukos vertu vaizdu, grojančių ir dainuojančių fontanų pasirodymu. Virtuvės šefas kviečia jus pietauti ir vakarieniauti. 


 

LAISVALAIKIS KUFA ERDVĖJE

Žvalus rytas KUFA lauko arba stogo terasoje. Galimybė užsisakyti trenerę, kuri praves mankštą lauke ant žoles, prie jūros, o esant prastam orui – salėje. 

Po dienos darbų atsipūsk KUFA stogo terasoje. Mėgstantiems gaminti patiems. Kultūros fabriko 3 aukšte esančioje stogo terasoje yra galimybė pasigaminti maistą grilyje ir suruošti pikniką savo kolegoms. 

Per karantiną išsiilgusiems gero kino - uždaras seansas KUFA kino salėje, o esant geram orui - stogo terasoje po atviru dangumi. 

Po darbo įmerkti kojas į jūros vandenį - misija įmanoma! Dviračių takas veda nuo Kultūros fabriko durų iki jūros. KUFA pastate yra galimybė nemokamai saugoti dviračius, naudotis dušais.

 

SUSITIKIME KULTŪROS FABRIKE! 

KULTŪROS FABRIKO WORKATION  PASIŪLYMAS 

KUFA PASIŪLYMAS ŠEIMAI

KUFA PASIŪLYMAS KELIAUJANČIAM KŪRYBININKUI IR KŪRYBINEI KOMANDAI

#workationklaipeda