Po karantino būtina paspausti Restart mygtuką. Įkvėpkite gaivaus oro ir leiskite jūros vėjui perkrauti visas jūsų mintis naujam, šviesesniam etapui. Jūra tai moka. Freelancerių laukia gyvybės pilnos bendradarbystės erdvės. Komandas kviečiame susiburti prasmingam laikui kartu ne kompiuterių ekranuose, o tikrame paplūdimyje. Karantinas sumaišė atostogų planus? #workationklaipeda leis suderinti prarastas atostogas ir darbą, o sugrįžę jausitės tarsi pabuvę puikiame atostogų kurorte.

Šiltajam sezonui jau prasidėjus – Workation Klaipėda kviečia produktyviam darbui ir tikrosios vasaros potyriams pajūryje! Pasirinkti naują darbo vietą ar biurą vasarai Klaipėdoje galite net iš kelių unikalių bendradarbystės erdvių, kurios atitiks įvairius Tavo ir Jūsų komandos lūkesčius.

Klaipėdos Kultūros fabrikas (KUFA) siūlo išskirtines darbo vietas Klaipėdos centre! 

Atstumas iki Danės upės kavinių ir Meridiano ~ 600 m
Atstumas iki senosios perkėlos į Smiltynę ~ 1 km
Atstumas iki Trinyčių tvenkinio ir vandenlenčių parko ~ 700m
Atstumas iki prekybos centro ~ 2 km

KUFA Workation erdvės komandoms

Kviečiame pasirinkti industrinio dizaino Studiją 2A (106 kv. m), Galeriją (90 kv. m) ar erdvią industrinio dizaino Konferencijų salę A (174 kv. m).

*Studija 2A (dienai 90 EUR + PVM)

*Galerija (dienai 90 EUR + PVM)

*Konferencijų salė A (dienai 140 EUR + PVM)

Į darbo erdvių kainą įskaičiuota: privatus pastovus darbo stalas, internetas, multimedija, ekranas, magnetinė lenta ir kita konferencinė įranga, kava, arbata, praėjimo kortelės 24/7 patekimui, susitikimų ir poilsio erdvės, visi tuo metu vyksiantys KUFA renginiai, įskaitant vidinius bendruomenės renginius.

Laisvalaikis KUFA

Žvalus rytas KUFA lauko arba stogo terasoje. Galimybė užsisakyti trenerę: 1 užsiėmimui kaina 20 EUR. Gali pravesti mankštą Kulturos fabrike, lauke ant žoles, prie jūros, o esant prastam orui – salėje (salės kaina 25 EUR + PVM).

Romantiškas uždaras vakaras KUFA stogo terasoje „Urban garden“ poilsio zonoje. Erdvė su baldais ir kepsninės – nemokamai.

„Vakaro kinas“ uždaras seansas KUFA kino salėje. Salės nuoma 100 EUR + PVM. Filmas iš oficialaus platintojo 100-200 EUR.

Kultūros fabrike yra dienos pietus tiekianti kavinė „Raketa“, o šalia – unikalus gastrobaras „Švyturys Bhouse“.

KUFA pastate yra galimybė nemokamai saugoti dviračius, pasinaudoti dušais. Iki artimiausio dviračių nuomos punkto apie 800 m.

*Urban garden

Susidomėjote? Norite atvykti, susipažinti su turtinga Klaipėdos istorija bei išskirtiniu laisvalaikiu ir patirti tikrąją darbo ir laisvalaikio pusiausvyrą? Susisiekite su mumis, pasistengsime, kad Jūsų laikas „Workation Klaipėda’20“ būtų įsimintinas! Išskirtiniai pasiūlymai tik workation dalyviams!