Atgal į Bendruomenės renginiai

KUFA bendruomenės meet'as: „Vasaros išlydėtuvės su Angelų takais“

2022 08 29

KUFA bendruomenės nariai seniai nesimatė, laikas susitikti ir aptarti vasaros įspūdžius, bei rudens planus.  Visi KUFA rezidentai yra kviečiami pasidalinti vasaros įspūdžiais  ir kartu išlydėti vasarą meet‘e: „Vasaros išlydėtuvės su Angelų takais“ rugpjūčio 29 d.

Planas toks:

  • 13.30–14.00 pašnekesiai, užkandžiai ir vasaros limonadų degustacija 1 a. vestibiulyje
  • 14.00-17.00 pasivaikščiojimas virtualioje realybėje paremtoje M. K. Čiurlionio darbais.

M.K Čiurlionio virtualios realybės filmas "Angelų takais" tapo KUFA vasaros sezonu hitu! Išgirdę  daug gerų atsiliepimų ir rekomendacijų nusprendėme tuo įsitikinti patys.

Apie filmą:

M.K. Čiurlionis mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – “Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją”. Iš ties, šiomis dienomis viskas kitaip. Daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Visas mūsų pasaulis susideda iš atskirų simfonijos dalių, bet visumoje viskas skamba dar gražiau ir įspūdingiau. Virtualios realybės filmas “Angelų takais” – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M.K. Čiurlionio paveikslų – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.

Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius (“Ramybė”, “Angelėliai” “Aukuras”, “Žinia”, “Angelas” ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti ir pabūti šviesoje.

Filmo trukmė: 25 min.

Apdovanojimai: projektas ne tik sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą apdovanojimą "Lumen Prize for Art and Technology". 2020 m. “Sidabrinės gervės” pelnė Profesinės meistrystės apdovanojimą.

Organizatorius: Kultūros fabrikas

Rėmėjas: VR SPOT 

Filmo režisierė: Kristina Buožytė

Kūrybinis prodiuseris: Vitalijus Žukas

Instaliacijos garso takelis: Rokas Zubovas, Phil Von, Mübin Dünen, Giedrius Kriūnas

Filmą kūrė OKTA, „Natrix Natrix“ ir „Asterman“.

DĖMESIO! šis renginys yra skirtas TIK KUFA NARIAMS.