Atgal į Bendruomenės renginiai

Tobulėk online kartu su LiMA

2021 05 13

Kultūros fabrikas prisidėdamas prie pastate reziduojančių verslų ir freelancerių konsultavimo ir mokymų visada įsiklauso į jų aktualiausias temas ir iškylančius iššūkius. Net šiomis dienomis KUFA nenustoja skatinti jaunų ir perpektyvių verslų bei ieško kelių, kaip prisitaikyti prie karantino sąlygų.

Bendradarbiaudami su reguliariais savo renginių ir konsultacijų partneriais ruošiame kokybiško online turinio bei konstruktyvių mokymų programą. 

Kartu su LiMA, KUFA pradedame naują, verslumą skatinančių seminarų ciklą "tobulėk online kartu su LiMA". Džiaugiamės prisijungdami prie Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA), kuri vienija marketingo ir komunikacijos specialistus. Kartu su LiMA organizacija kviečiame Kultūros Fabriko ir Pilies dirbtuvių rezidentus dalyvauti gegužę-birželį vykstančiuose online seminaruose. LiMA nariams ir Kultūros fabriko ir Pilies dirbtuvių rezidentams renginiai yra nemokami, kitiems dalyviams bus taikomas dalyvio mokestis.

05.13 16 val. KAIP SĖKMINGAI PASIRUOŠTI IR INVESTUOTI Į SAVO ĮMONĖS VIZUALINĮ IDENTITETĄ?

Dažnas marketingo specialistas per savo karjerą susiduria su brendingorebrendingofacelifto arba kitais strateginiais bei vizualiniais įmonės pokyčio klausimais. Tačiau tai nėra kasdienė veikla. Šis procesas yra apipintas daugybe neatsakytų klausimų, mitų, nuomonių ir taktikų.

Renginio tikslai:
dalyviams suteikti žinias, kurios padėtų 1) identifikuoti, ar verslui yra reikalingas prekės ženklo ar jo strategijos atnaujinimas, 2) identifikavus poreikį, gebėti atsirinkti įmonei labiausiai tinkantį dizaino paslaugų tiekėją, o vėliau su juo sklandžiai bendradarbiauti bei sėkmingai implementuoti dizainą savo organizacijoje.

Daugiau informacijos čia <informacija>

05.17-21 16 val. (UŽ)AUK SU GOOGLE per savaitę!

Dažniausiai verslas arba karjera neužauga per naktį. Tačiau gali paaugti per savaitę. Užauginkite savo verslą arba karjerą su Google!

Prisijunkite prie verslo ir karjeros stiprinimo savaitės internetu, kurios metu:

• 5 dienas dalyvausite valandos trukmės mokymų sesijose, kurias ves skaitmeninės rinkodaros ekspertai
• Pasitikrinsite ir papildysite turimas praktines žinias
• Įvaldysite nemokamus įrankius, kurie padės tavo verslui ir karjerai įgyti pagreitį

Daugiau informacijos čia <informacija>

06.08 15 val. PRENUMERATOS VERSLO MODELIS: TENDENCIJOS IR GALIMYBĖS​​​​​​​

Vartotojai visame pasaulyje vis labiau juda nuo prekių ir paslaugų įsigijimo link nuomos modelio. Prekės ženklai vis dažniau nori bendrauti su vartotojais tiesiogiai, o investuotojai tiesiog dievina prenumeratos verslus. Prenumeratų modelis yra tinkamas beveik bet kokiam verslui, todėl yra įdomus ir vystantiems turinį, ir prekiaujantiems apranga.

Daugiau informacijos čia <informacija>